Dawny powiat Garwolin i okolice

W związku z realizowanym projektem historycznym „Ocalić od zapomnienia”, Prosimy o kontakt miłośników historii oraz osoby posiadające w swoich domowych zbiorach lub albumach fotografie, grafiki, dokumenty, a także inne historyczne artefakty świadczące o historii Garwolina i historycznej ziemi garwolińskiej.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 3 = 9

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

PATRONAT HONOROWY

Dr prof. hab. Zbigniew Gnat-Wieteska
- historyk, pasjonat i mieszkaniec Garwolina, autor licznych publikacji dotyczących Garwolina i okolic.

Barbara Witaczyńska
- mieszkanka Garwolina, były fotograf garwoliński, córka Narcyza Witczak-Witaczyńskiego fotografa 1. Pułku Strzelców Konnych.

NASZ CEL

Strona w całości poświęcona historii miasta Garwolin, powiatu i jego mieszkańcom.  Dzięki witrynie postaramy się ocalić od zapomnienia wszystkie wspomnienia, miejsca i ludzi którzy byli związani z Garwolinem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli posiadasz ciekawą informację związaną z naszym miastem, ludźmi kiedyś tu mieszkającymi. Zdjęcia, obrazy, wycinki z gazet itp.


Skontaktuj się z nami!

SZUKAJ

kontakt@garwolin.org

PATRONAT MEDIALNYZabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na garwolin.org bez zgody właściciela witryny.

Copyright © 2012. All Rights Reserved.

www.garwolin.org